Konya temizlik şirketi inşaat sonrası temizlik.

Konya temizlik şirketi inşaat sonrası temizlik.

İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır? daire temizliği fiyatları nedir? diye düşünmeyin, yaşadığınız veya duyduğunuz kötü tecrübeleri unutun. Uygun fiyata kaliteli temizliği yakalayın.

İnşaattan çıkan yeni eviniz veya işyerinize yerleşmeden önce detaylıca temizlenmelidir. Balkon mermerleri, fayanslar, süpürgelikler camlar harç ve boya kalıntılarından arındırılmalıdır. Mutfak dolaplarının içinin tozunun alınması çekmecelerin çıkarılıp silinmesine kadar ince detaylı temizlik şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Taşınma öncesi son temizliği biz yapıyoruz, eşyanızı getirip yerleşmek size kalıyor.

 

İnşaat sonrası temizliğinde kullanılan malzemeler şirketimizce karşılanır sizden malzeme talebimiz olmaz. Evin büyüklüğüne ve evdeki temizliğin durumuna göre personel gönderilir.

 

İnşaat sonrası temizlik hizmeti yapılacak dairenin elektrik ve suyu bağlatılması gerekmektedir.

Konya temizlik şirketimiz inşaat temizliği ve tadilat temizliğinde doğru yöntem tecrübeli personeller ile uygun fiyata kısa zamanda evinizi/işyerinizi kullanıma hazır hale getirir. Temizlik şirketimiz işyerinize veya evinize gönül rahatlığıyla yerleşmeniz için çalışmaktadır.

Konya mobil temizlik mobil kapıcılık inşaat sonrası temizlik ev temizliği firması

Konya mobil temizlik mobil kapıcılık inşaat sonrası temizlik ev temizliği firması